Rigorózna práca

Rigorózne práce rýchlo, kvalitne a anonymne

S rigoróznymi prácami a ich písaním máme bohaté skúsenosti. Dokážeme ju napísať presne podľa Vašich predstáv na základe poskytnutých informácií. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov a rukami našich autorov prešli už desiatky či stovky rigoróznych prác, ktoré sa študentom nechceli vypracovávať alebo im k tomu bránili iné okolnosti. 

Ako zadať napísanie rigoróznej práce?

Na začiatku stojíte pred vypísaním formuláru, ktorý je určený pre rigoróznu prácu. V tomto formulári je nevyhnutné vypísať všetky dôležité údaje, ktoré je nevyhnutné poznať ešte pred samotným napísaním rigoróznej práce. Všetky Vaše požiadavky špecifikujte práce tu, pretože je to odrazový „mostík“ k tomu, aby bola práca úspešne napísaná a Vy ste s ňou boli na konci spokojní. Pri jej vyhotovení teda vychádzame z Vašich požiadaviek, ktoré vyšpecifikujete v objednávkovom formulári. V zmysle našich obchodných podmienok sme viazaní takýmito inštrukciami. V prípade, že si neviete pomôcť s tým ako má Vaša rigorózna práca vyzerať, t.j.:

  • ako má vyzerať formálna stránka
  • čo by malo byť jej obsahom
  • aká by mala byť použitá literatúra
  • ako sa správne cituje, či parafrázuje.

Rigoróznu prácu kedykoľvek upravíme

Ak by sa vyskytli Vaše prípadné ďalšie podnety na úpravu práce, autor ich bez problémov zapracuje. Upravovať sa bude až do toho momentu, kedy budete absolútne spokojný či spokojná.

Cena za napísanie rigoróznej práce

Napísanie rigoróznej práce u nás stojí okolo 13,50 EUR za stranu. Je to suma, ktorá odzrkadľuje náročnosť témy a čas strávený pri hľadaní všetkých zdrojov, písaní unikátneho a jedinečného textu, ale aj pridanej hodnoty, ktorú musí práca obsahovať a je samozrejmosťou. Naši autori sú skúsení copywriteri, ktorí sa bez problémov vyvarujú aj gramatických chybám. 

Otvorte si objednávkový formulár TU